1093 Kaffegods
11 delar, Royal Blue, Berslem
Såld: 200 kr
Såldes den 19 augusti 2019 -
1036 Kaffegods
11 delar, Karlskrona UE
Såld: 100 kr
Såldes den 26 november 2018 -
3456 Kaffegods
Swedish Blue, Rörstrand, 10 del
Såld: 350 kr
Såldes den 30 maj 2016
2542 Kaffegods
25 del, UE Upsala-Ekeby, Karlskrona
Såld: 150 kr
Såldes den 24 november 2014 -
8048 Kaffegods
16 del, Sarreguemines, Frankrike
Såld: 450 kr
Såldes den 6 december 2010 -
3163 Kaffegods
UE, ca 15 del
Såld: 100 kr
Såldes den 14 april 2009
8260 Kaffegods
UE/Karlskrona, ca 20 del
Såld: 500 kr
Såldes den 14 augusti 2006 -
5090 Kaffegods
6 del. UE, 1950-tal, (nagg)
Såld: 250 kr
Såldes den 2 maj 2006 -
6560 Kaffegods
Rött/blått/guld, ca 20 del Karlskrona UE/import
Såld: 650 kr
Såldes den 26 september 2005